kasy fiskalne

Asseco WAPRO

logo_waproProgramy Asseco WAPRO to komplet aplikacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie linie specjalistyczne – Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

Ofertę oprogramowania dla przedsiębiorstw uzupełnia nowoczesny sklep internetowy (B2C) i mobilna platforma analityczna iBusiness WAPRO.

Oprogramowanie dla firm marki Asseco WAPRO dostępne jest również w wersji online na platformie WAPRO online i rozliczane w modelu usługowym (SaaS – Software as a Service).

Usługa Biuro Rachunkowe online dostępna w programie Asseco WAPRO dla Biur Rachunkowych umożliwia automatyczną wymianę danych między aplikacjami oraz pozwala na korzystanie z Portalu Klienta udostępniającego zaksięgowane dane, dokumenty i raporty.

Oprogramowanie Asseco WAPRO to:

  • Optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
  • Obniżenie kosztów zarządzania dzięki automatyzacji pracy
  • Możliwość precyzyjnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów firmy
  • Wyższa jakość obsługi klienta
  • Ułatwienie ekspansji na nowe rynki
  • Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych
  • Pomoc dla początkującego biznesmena

1 2 3 4 6 7

Zapoznaj się z zasadami aktualizacji

8

* – Program dostępny również w rozbudowanym wariancie PRESTIŻ PLUS

** – Program dostępny również w formie usługi na platformie WAPRO online

*** – Usługa online