MFP

Wyposażone i oferujące wiele możliwości urządzenia mogą wykonywać zadania drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, wspomagając płynność pracy i wydajność każdego przedsiębiorstwa. Więcej »

Drukarki

Drukarki KYOCERA zapewniają bardzo dokładne, niezwykle spójne i żywe kolory wydruków, ponadto wyjątkową niezawodność, niski koszt wydruku strony oraz technologię ograniczającą do minimum wpływ na środowisko. Więcej »

Kasy Fiskalne

Posiadamy autoryzację wiodących producentów i importerów urządzeń oraz systemów kas fiskalnych, między innymi: ELZAB POSNET APOLLO ELECTRONICS NOVITUS S.A. (dawniej Optimus) TORELL. Więcej »

Promocje

Aktualne promocje Więcej »

Naprawa i serwis ksero – Katowice

Szukasz serwisu, który zajmuje się naprawą ksero na Śląsku? Polso2 Katowice zaprasza do swojej siedziby lub do kontaktu telefonicznego. Naprawiamy prawie wszystkie modele kserokopiarek i maszyn wielofunkcyjnych. Szybki czas realizacji oraz fachowy personel serwisowy pomoże przywrócić Twojemu urządzeniu techniczną sprawność. Serwis ksero na Śląsku czynny jest 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30. Możliwy transport urządzeń lub naprawa ksero u klienta. Zadzwoń i umów się na wizytę, a nasz serwisant przyjedzie, zdiagnozuje awarię i naprawi wadliwe urządzenie. Serwis POLSO II Sp. z o.o. zapewni Państwu:

  • zdalną kontrolę poziomu tonera, papieru i dostępności stanu urządzenia za pomocą Command Center,
  • reakcję serwisową maksymalnie do 48 godzin, w przypadkach priorytetowych nawet do  24 godzin, w dni robocze,
  • w przypadku braku możliwości naprawy w miejscu instalacji, na życzenie Klienta dostarczamy urządzenie zastępcze,
  • na życzenie Klienta, w ramach umowy bezpłatną utylizacji zużytych pojemników po tonerach.
займы на карту