kasy fiskalne

Tonery Katowice, serwis ksero Śląsk

Polso II Sp. z o.o. Autoryzowany dystrybutor i serwis Kyocera.

Rok 2017 jest dla nas rokiem szczególnym. Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować, że w tym roku firma Polso II Sp. z o.o. obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

To doskonała okazja, aby podziękować naszym Klientom i Partnerom dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat. Przez ostatnie ćwierć wieku wymagania  naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju.  Wdzięczni jesteśmy za życzliwość i otwartość. Wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.

 

KyoceraMamy przyjemność przedstawić Państwu firmę POLSO II Sp. z o.o. z Katowic, która w Polsce południowej należy do wiodących firm handlowo-serwisowych, oferujących elektroniczne produkty trwałego użytku o wysokiej jakości. Ugruntowana pozycja na Śląsku oraz dynamika rozwoju firmy są rezultatem konsekwentnej polityki proponowania swoim Klientom najlepszych urządzeń i najlepszego serwisu. POLSO II Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Naszym najstarszym działem jest zespół zajmujący się dystrybucją i serwisem urządzeń biurowych. Są to przede wszystkim produkty UTAX, MITA, KYOCERA -MITA, a obecnie KYOCERA. POLSO II Sp. z o.o. proponuje też dzierżawę kopiarek KYOCERA TASKalfa i drukarek KYOCERA, wymienia sprzęt używany na nowy oraz sprzedaje kopiarki po generalnym remoncie, na które udziela gwarancji. Serwis urządzeń biurowych prowadzi opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną kilku tysięcy kopiarek.

kasy fiskalne

Firma nasza ma też w swojej ofercie dystrybucję i serwis elektronicznych kas rejestrujących i drukarek fiskalnych wielu producentów m.in. ELZAB, POSNET, NOVITUS. Do chwili obecnej ma pod swoją opieką ponad tysiąc kas fiskalnych, a dzięki bardzo dobremu serwisowi, reagującemu na potrzeby Klientów szybko i z zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego, ilość tych urządzeń wciąż się zwiększa. Kasy fiskalne są pod dobrymi rękami. POLSO II Sp. z o.o., jako dostawca usług i towarów, dzięki położeniu nacisku na fachowość i wysoką kulturę, może natychmiast reagować na wszystkie życzenia Klientów, dając Im poczucie satysfakcji z dokonanego wyboru. Mamy nadzieję, że do grona naszych Klientów będziemy mieli zaszczyt zaliczyć także Państwa.