MFP

Wyposażone i oferujące wiele możliwości urządzenia mogą wykonywać zadania drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, wspomagając płynność pracy i wydajność każdego przedsiębiorstwa. Więcej »

Drukarki

Drukarki KYOCERA zapewniają bardzo dokładne, niezwykle spójne i żywe kolory wydruków, ponadto wyjątkową niezawodność, niski koszt wydruku strony oraz technologię ograniczającą do minimum wpływ na środowisko. Więcej »

Kasy Fiskalne

Posiadamy autoryzację wiodących producentów i importerów urządzeń oraz systemów kas fiskalnych, między innymi: ELZAB POSNET APOLLO ELECTRONICS NOVITUS S.A. (dawniej Optimus) TORELL. Więcej »

Promocje

Aktualne promocje Więcej »

Serwis ksero Katowice

Serwis ksero Katowice

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, a do jednej z form działalności są usługi serwisowe i naprawa ksero oraz drukarek na terenie Śląska. Oferujemy serwis ksero wielu popularnych marek, w tym między innymi: Kyocera, Mita, Utax. Oprócz serwisu prowadzimy usługi pogwarancyjne, pozwalające utrzymać urządzenia biurowe w jak najdłuższej żywotności. Pamiętaj: samodzielne naprawianie ksero przez niewykwalifikowany personel, może powodować trwałe uszkodzenie urządzenia oraz utratę jego gwarancji. Naprawę fachowych urządzeń zawsze zlecaj firmie, która się tym od lat specjalizuje. Jeśli jesteś z rejonu Śląska, możesz skorzystać z naszych usług naprawczych. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi oraz przywrócenie do działania kserokopiarek wielu marek dostępnym na polskim rynku. Aby zlecić naprawę naszej firmie, przygotuj takie informacje potrzebne do serwisu jak: marka urządzenia ksero, model, oraz przyczynę awarii. Do czasu przyjęcia urządzenia przez nas do naprawy, odłącz urządzenie od zasilania i nie używaj. Tylko sprawne urządzenia dają gwarancję bezpiecznego użytkowania. Nasze biuro w Katowicach przyjmuje zgłoszenia usterek urządzeń w godzinach od 7:30 do 15:30. Zapewniamy szybką obsługę, aby chwilowa niesprawność urządzeń nie wpływała na dłuższy postój w Państwa firmie. Serwis ksero Śląsk zajmuje się także dystrybucją oraz wymianą tonerów. Tonery dostarczamy kurierem, lub można je zamówić osobiście s siedzibie naszej firmy w Katowicach.

займы на карту